STRONA GŁÓWNA OFERTA REALIZACJE KONTAKT

Rolety zewnętrzne

System adaptacyjny


Przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku. Oferujemy również wersję z siatką przeciw insektową, która w ciepłe dni, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.


System Integro


Odmiana rolet adaptacyjnych do zabudowy z zewnątrz z pokrywą rewizyjną otwieraną od dołu. Nowatorskie rozwiązanie z całkowicie niewidoczną skrzynką. Posiada idealne parametry izolacyjność termicznej i akustycznej w połączeniu okna z roletą. Przeznaczona do instalacji w budynkach nowo budowanych lub w trakcie modernizacji istniejących budynków. Wyjątkową sztywność konstrukcji zapewnia wykonana z tłoczonego aluminium zewnętrzna część skrzynki, na której montowana jest elewacja budynku oraz klapa rewizyjna.


System naokienny


System rolet nadstawnych przeznaczony jest do stosowania w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizacji już istniejących. Konstrukcja systemu umożliwia zabudowę skrzynki roletowej z obu stron, z jednej strony jak i montaż bez zabudowy. Jednym z rozwiązań jest możliwość zastosowania moskitiery, zabudowanej w skrzynce roletowej. Zintegrowany system zapewnia niezależną pracę rolety i siatki przeciwinsektowej.

<<< wstecz
STRONA GŁÓWNA OFERTA REALIZACJE KONTAKT